WordPress tamamen ücretsiz mi?

WordPress, Dünyada en çok kullanılan ücretsiz açık kaynak kodlu (CMS - Content Management System) içerik yönetim sistemidir.

Bu sistem kullanımı kolay blog olarak kullanım amacı taşıması için yapılmıştır. Sonralarında kurumsal site ve e-ticaret sistelerine kadar çok farklı ihtiyaçları karşılamaktadır.

Wordpress Sitesi Nasıl Yapılır?

Wordpress'i sistemi iki şekilde kullanabilirsiniz. Blog oluşturmak ve yayınları paylaşabilirsiniz. Wordpress.com sitesine giriş yapıp bir hesap oluşturarak hazır şablonlardan seçerek hızlı bir şekilde bloğunuzu kurabilirsiniz. Oluşturduğunuz blog sitesinizin ayrı bir web adresi olmaz. Web siteniz wordpress.com altında bir URL'de oluşturulacaktır.

Kendinize ait bir domainde oluşturmak istiyorsanız Hosting ve domain (Alan Adı) almanız gerekiyor. Bu tarz siteler için Servis sağlayıcılar wordpress sistemi için hazır paketleri mevcuttur ve bu (Godaddy, Natro vs.) servis sağlayıcılardan yararlanabilirsiniz.

Wordpress kurabilmeniz için e-posta adresine sahip olmanız gerekiyor. Bunun için ister alan adınıza ait bir mail adresi isterseniz, Gmail, Yandex, Hotmail gibi mail servislerinden firmanıza uygun adlar ile alabilirsiniz.

TEKNOLOJİYE AYAK UYDURUN

Tasarım ve Uygulamada En Son Teknoloji Birleşiyor.

Grafik Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun renkler ile tasarlıyoruz.

Web Tasarımı

En son teknolojiyle responsive web site uygulaması

CMS Panel Uygulama

Sitenizi sizin ellerine bırakıyoruz.

PROFESYONEL ÇÖZÜM

Sitenizin yapılış aşamaları

Site Tasarımı ve
HTML uygulaması

Responsive Görünümü ve Her çözünürlükte testleri

G

Google Page speed ve gtmetrix testlerinin yapılması

Sitenin arkaplan kontrol panel (CMS) uygulaması.

CMS girişi ile sitenin tüm bölümlerine müdehale edilebilinecek hale getirilmesi ve müşterinin sitesi ile ilgili, Ürün girişi, Galleri, Haber ve istenilen tüm sayfa tiplerini ekleyip silebilme sıralamalarını değiştirebilme gibi birçok özelliğe sahip olabiliyor.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ne Demişler?

Profesyonel tasarım, Hızlı ve çözüm odaklı çalışmalarından solayı teşekkür ediyorum.

Mustafa Bey
Müdür

8 Yıldır birlikte çalışıyoruz. Çalışma prensibi ve akılcı çözümlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Cihangir Akkuzu
Kurtalan Ekspress Bataristi

Uzaman çalışma ve güler yüzlü ekibiniz ile çalışmak çok güzeldi. Başıralarınızın devamını diliyorum.

Yeşim Egeli
Genel Müdür
FİRMALAR

Çalıştığımız Firmalar

Müşterilerimize daha hızlı bir ürün vermek için devamlı çalışıyoruz.

SON MAKALELER

Blog Yazılarımız

Wordpress Nedir ve Ne İşe Yarar?

Web site kurmayı ve kullanmayı öğrenmek isteyen herkesin Google Arama Motoruna yazdığı ilk kelime Wordpress Site Kurulumudur. Peki Wordpress nasıl kur…

İstanbul Web Tasarım

Teknolojinin gelişmesi ile internet sektörüne artan ilgi sonucu İstanbul Web Tasarım Firmaları konularında birçok firmaya ve işletmeye daha fazla müşt…

İzmir Web Tasarım Firmaları

İzmir Web Site Tasarım Firmaları ve Reklam Ajansları kendi alanlarında uzman kadrolara sahip bir çok yazılımcı personel çalıştıran firmalar yer almakt…

Css Nedir? Nasıl Öğrenilir?

Css, Html ile birlikte çalışır. HTML sayfasını tasarım ve etkileşim için kullınılır. Web tasarımının olabilmesi için bu iki CSS ve HTML'i anlamanız ve…

Tanışalım mı?

BİZE ULAŞABİLİR
SİZE UYGUN TASARIMI İSTEYEBİLİRSİNİZ.