İzmir Web Tasarım Firmaları

İzmir Web Site Tasarım Firmaları ve Reklam Ajansları kendi alanlarında uzman kadrolara sahip bir çok yazılımcı personel çalıştıran firmalar yer almaktadır. Özellikle İzmir web tasarım, konusunda alanında uzman sayılı firma bulunmaktadır. Yazılım ve Web alanında sayıları günden güne artması İzmir, Karşıyaka, Alsancak, Konak, Menemen, Bornova, Bergama, Narlıdere, Gaziemir, Urla, Torbalı, Buca, Aliağa gibi ilçelerde büyümeyi hedefleyen firma ve işletmelerin kurumsal web site tasarımlarını yaparak tüm Türkiye genelinde ulaşılabilir marka haline gelmesini sağlamaktır.

İzmir web tasarım şirketleri genel anlamda sadece site tasarımları yapmak değil bunun yanı sıra web uygulama geliştirmek, e-ticaret sitesi kurulumu, SEO yaparak ilgili siteyi Google de üst sıralara çıkartmak gibi bir çok hizmetler sunulmaktadır. Sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda ilgili kurumsal firma web sitesi tasarımı yapılır. Site tasarımları bittikten sonra firma yetkilisinin onayı üzerine web site aktif olarak yayına alınır.

Kurumsal web siteniz aktif olduktan sonra SEO ayarlarını yaptırabilir ve bu hizmetten yararlanılarak sizlerde rakip firmalar ile rekabet içerisine girerek daha fazla müşteriye ulaşmanız sağlanır. Sizlerde bahsetmiş olduğumuz logo tasarım, web site tasarım, e-ticaret, kurumsal web tasarım, SEO ve Hosting hizmetlerini almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TEKNOLOJİYE AYAK UYDURUN

Tasarım ve Uygulamada En Son Teknoloji Birleşiyor.

Grafik Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun renkler ile tasarlıyoruz.

Web Tasarımı

En son teknolojiyle responsive web site uygulaması

CMS Panel Uygulama

Sitenizi sizin ellerine bırakıyoruz.

PROFESYONEL ÇÖZÜM

Sitenizin yapılış aşamaları

Site Tasarımı ve
HTML uygulaması

Responsive Görünümü ve Her çözünürlükte testleri

G

Google Page speed ve gtmetrix testlerinin yapılması

Sitenin arkaplan kontrol panel (CMS) uygulaması.

CMS girişi ile sitenin tüm bölümlerine müdehale edilebilinecek hale getirilmesi ve müşterinin sitesi ile ilgili, Ürün girişi, Galleri, Haber ve istenilen tüm sayfa tiplerini ekleyip silebilme sıralamalarını değiştirebilme gibi birçok özelliğe sahip olabiliyor.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ne Demişler?

Profesyonel tasarım, Hızlı ve çözüm odaklı çalışmalarından solayı teşekkür ediyorum.

Mustafa Bey
Müdür

8 Yıldır birlikte çalışıyoruz. Çalışma prensibi ve akılcı çözümlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Cihangir Akkuzu
Kurtalan Ekspress Bataristi

Uzaman çalışma ve güler yüzlü ekibiniz ile çalışmak çok güzeldi. Başıralarınızın devamını diliyorum.

Yeşim Egeli
Genel Müdür
FİRMALAR

Çalıştığımız Firmalar

Müşterilerimize daha hızlı bir ürün vermek için devamlı çalışıyoruz.

SON MAKALELER

Blog Yazılarımız

WordPress tamamen ücretsiz mi?

WordPress, Dünyada en çok kullanılan ücretsiz açık kaynak kodlu (CMS - Content Management System) içerik yönetim sistemidir.

Bu sistem kullanımı kola…

Wordpress Nedir ve Ne İşe Yarar?

Web site kurmayı ve kullanmayı öğrenmek isteyen herkesin Google Arama Motoruna yazdığı ilk kelime Wordpress Site Kurulumudur. Peki Wordpress nasıl kur…

İstanbul Web Tasarım

Teknolojinin gelişmesi ile internet sektörüne artan ilgi sonucu İstanbul Web Tasarım Firmaları konularında birçok firmaya ve işletmeye daha fazla müşt…

Css Nedir? Nasıl Öğrenilir?

Css, Html ile birlikte çalışır. HTML sayfasını tasarım ve etkileşim için kullınılır. Web tasarımının olabilmesi için bu iki CSS ve HTML'i anlamanız ve…

Tanışalım mı?

BİZE ULAŞABİLİR
SİZE UYGUN TASARIMI İSTEYEBİLİRSİNİZ.